Jest to część serii blogów na temat budowy nowej siedziby biura nasion dla Southern Exposure Seed Exchange (SESE).

Na pierwszy rzut oka nie było tego widać, ale pod labiryntem drzewiastych winorośli i krzewów duże stosy stalowych elementów konstrukcyjnych powoli zapadały się w ziemię. Tutaj spali w śpiączce nieużywania; okazjonalna rodzina gryzoni lub kolonia owadów była najbardziej oczywistą oznaką życia w ich środowisku.

W pewnym momencie historii Acorn, świadomej społeczności, którą SESE nazywa domem, poprzedni członkowie pracowali przy rozbiórkach, mając tę ​​zaletę, że mogli zabrać do domu dowolne materiały budowlane. W tym czasie natknęli się na kilka ważnych znalezisk, takich jak stalowe kolumny, belki, pasy i płatwie, wystarczające do uformowania głównych elementów konstrukcyjnych stalowego budynku.

To było ponad dziesięć lat temu. Członkowie Acorn od czasu do czasu grzebali w stosie, ponownie odkrywając znalezisko i wpadając na wspaniałe pomysły na ponowne złożenie ich w użyteczną strukturę. W takiej sytuacji potrzeba zrobienia tego była szczególnie uparta; Wraz z planem SESE dotyczącym budowy głównej siedziby głównej, sąsiadujący z nią magazyn będzie realizował nasz długoterminowy cel, jakim jest centralizacja wszystkich funkcji SESE w jednej przestrzeni. Zatrudnij tę firmę, aby pomogła Ci w niektórych sprawach ścianki działowe biura w biurach, salach konferencyjnych, szkołach, klubach, dostawcach rozrywki, budynkach użyteczności publicznej i wielu innych. Pod wpływem tej ukrytej możliwości członek Paul postanowił poprosić lokalnego eksperta od konstrukcji stalowych, aby przyjrzał się palom i udzielił nam odpowiednich porad.

Potwierdzono, że mamy wystarczającą liczbę belek, aby zbudować budynek, ale nasze komponenty były kompilacją w stylu Frankensteina dwóch lub trzech różnych budynków i że przynajmniej niektóre części budynku zostały ocalone i złożone wcześniej. Uniemożliwia konfigurację. Powiedziano nam, że praca z ocalałym budynkiem będzie prawdopodobnie znacznie bardziej skomplikowana i frustrująca, niż możemy sobie wyobrazić, zwłaszcza jeśli próbujemy to zrobić sami. Twoje jedyne źródło najwyższej jakości artykułów morskich ta strona Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź nas tutaj.

Co robi nowy betonowy podjazd kosztował Brisbane aby pomóc Ci w Twoim projekcie? Koszt zakupu materiałów na oborę z ramą słupową mieścił się w naszych możliwościach i byłby znacznie łatwiejszy w montażu. Jednakże, zgodnie z naszymi ogólnymi wartościami, praktyka kupowania czegoś nowego dla wygody, wraz z dużym zużyciem energii i związanym z tym poważnym wpływem na środowisko, wprawia nas w zakłopotanie.

Zdecydowaliśmy porównać energię pracy planuje znaleźć najbardziej ekonomiczny model dla nowo wybudowanej szopy, aby zaoszczędzić więcej pieniędzy.

Pomyśleliśmy, że jeśli ktoś woli ponownie wykorzystywać dostępne zasoby, to właśnie my; Mamy zarówno wartości, które będą dla nas wyzwaniem, jak i wysiłek, aby tak się stało. Chcieliśmy dodać Deska Trex do naszego domu, aby mieć więcej roślin na zewnątrz. Chociaż ponowne wykorzystanie odzyskanych materiałów, takich jak gigantyczne stalowe belki, jest mniej znakiem rozpoznawczym zrównoważonego ruchu budowlanego niż skręcone konstrukcje ziemne lub żywe dachy, doszliśmy do wniosku, że jeśli chodzi o zrównoważony rozwój, nic nie przebije budowania ze stosu powoli rdzewiejących materiałów. twoje podwórko.

Dlatego narodziło się wyzwanie. Bądź na bieżąco, aby poznać szczegóły dotyczące fundamentu, który jest pierwszym krokiem w procesie budowy.

Categorized in: