Mój wywiad z aktorką Mandirą Bedi na temat jej książki „Szczęście bez powodu”…

Dzięki #BayanWebMiałem okazję spędzić chwilę z moją fanką i odbyłem świetną rozmowę z idealną ikoną Divy i Fitness.

Dla mnie jest „Shanti” na wskroś. Doskonale pamiętam, że w czasie emisji tego serialu zupełnie niesłychane było mieć odważną i nieustraszoną młodą bohaterkę. W czasach, gdy w telewizji mogliśmy oglądać kobiety jedynie w rolach uległych, reakcyjnych i pasywnych, Shanti była powiewem świeżego powietrza. Dla większości dziewcząt, które dorastały w latach 90. i nie mogły utożsamić się z tradycyjnymi portretami kobiet takich jak ja, Shanti wydawała się realna i dorównywała drzemiącym w nas buntownikom. Dorastałam, ubóstwiając go.

Tak, mówię o aktorce, gwieździe telewizyjnej i ikonie fitness Mandirze Bedi, która niedawno wydała swoją książkę Happy For No Reason wraz ze współautorką, konsultantką ds. jogi i autorką 19 lutego 2020 r. w Crossword Bookstores w Juhu. kompozytor, muzyk, life coach i kierownik warsztatu Satyadev Barman. Dzięki publikacji tej książki miałem okazję przeprowadzić z nim wywiad.

Mandira Bedi zawsze łamała stereotypy i rozmawialiśmy o tym po tym, jak niedawno wydała swoją książkę. Szczęście bez powoduDaje możliwość głębszego spojrzenia na jego życie.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej…

Mandira Bedi rozmawiała twarzą w twarz, dlaczego była szczęśliwa bez powodu

Kredyt na zdjęcie – Internet

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Categorized in: