Przepraszamy za długie milczenie na temat nowej siedziby SESE, ale byliśmy tak zajęci jej budową, że zupełnie zapomnieliśmy Wam o tym powiedzieć. Rozpoczęliśmy prace nad magazynem poddanym recyklingowi i większość z niego zbudowaliśmy w 2011 r. (post na ten temat wkrótce), a następnie rozpoczęliśmy prace nad budynkiem w maju 2012 r. Miesiące poprzedzające przełomowe prace były wypełnione sesjami projektowymi, kreśleniami i badaniami. i doradztwo oparte na wynikach ogrzewanie & Air 1180 Bush St, Angels Camp, Kalifornia 95222 (209) 588-7454 wyjaśnienie Chcemy, aby budynek był ekologiczny i energooszczędny. Po samodzielnym wykonaniu większości prac ziemnych rozpoczęliśmy współpracę z architektem. Freda OeschaArchitekt przestrzeni zielonych, który był bardzo polecany przez wielu, aby ukończyć nasze plany. Był dla nas bardzo pomocny, doradzając w zakresie projektowania elementów wspomagających naturalne oświetlenie i wentylację, budując wysokowydajne i tanie systemy oraz pomagając nam zrozumieć, co możemy zrobić sami i jak najlepiej to zrobić. mężczyzna i minibus Jeśli chcesz przeprowadzić się do nowego domu lub przenieść swoją firmę do nowej lokalizacji, oferujemy niedrogie usługi, które pomogą Ci przenieść cały dobytek i urządzić nowy dom w krótkim czasie.

Ostateczny projekt to piękny, duży, dwupiętrowy obiekt, zachęcająco zorientowany na południe (jak moglibyśmy zbudować budynek bez dużej ekspozycji południowej?) i wygodnie wpasowujący się w przestrzeń, którą dla niego przygotowaliśmy. Spójrz.

Kiedy stajesz przed koniecznością naprawy dachu, musisz wziąć pod uwagę więcej niż kilka elementów, aby zadanie zostało wykonane. Jeśli dach jest osłabiony w jednym miejscu, prawdopodobnie będzie słaby również w innych miejscach. Przygotowanie pokrycia dachowego na kilka kolejnych lat jest nie tylko bardziej opłacalne w dłuższej perspektywie, ale także pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy w kieszeni. Obecnie masz do wyboru wiele opcji pokrycia dachowego budynków mieszkalnych. Oto kilka przykładów. Więcej informacji na temat pokryć dachowych budynków mieszkalnych można znaleźć na tej stronie. JaggRoofing.com.

Jest to niedrogi i najpopularniejszy wybór w przypadku pokryć dachowych budynków mieszkalnych. Asfalt może być wykonany z materiałów organicznych, a także z włókna szklanego; Obydwa materiały są bardzo trwałe. Wadą gontów asfaltowych jest to, że gonty łatwo się rozrywają w obliczu silnej burzy, takiej jak sezon huraganów.

Shaki cedrowe lub sosnowe to kolejna opcja pokrycia dachowego budynków mieszkalnych. Te opcje pokrycia dachowego są nie tylko popularne, ale są również piękne, jeśli są prawidłowo zainstalowane na dachu. Wykonane są z materiału przyjaznego dla środowiska, ponieważ są to martwe drzewa i kora, które już opadły lub są całkowicie martwe, bez nowego przyrostu. Wadą tego typu pokrycia dachowego w budynkach mieszkalnych jest to, że jego zakup i montaż mogą być bardzo drogie. Może jednak służyć przez wiele lat bez konieczności jakichkolwiek napraw.

Nowe biuro SESE… teraz sztuka polega na tym, aby przenieść to na papier i ożywić.

Na tym rysunku widać wiele cech budynku. Długa ściana wypełniona oknami znajduje się na południu i przodzie budynku, maksymalizując zyski ciepła słonecznego w zimie i wpuszczając dużo światła do naszego miejsca pracy. Nasz magazyn materiałów pochodzących z recyklingu wtyka nos w zdjęcie po prawej stronie. Możesz zobaczyć słoneczny ganek i przednią śluzę powietrzną rozciągającą się od przodu budynku. klasa zewnętrzna drzwi prysznicowe Minneapolis Przejście z werandy na zewnątrz do biura zapobiegnie mieszaniu się powietrza na zewnątrz i wewnątrz, co pomoże nam zachować chłód latem i ciepło zimą. Przestrzeń, w większości przeszklona, ​​powinna również stworzyć przytulną przestrzeń, w której można zdjąć śnieżny płaszcz i buty lub po prostu spędzać wolny czas zimą.

Stąd widać również tarasy z wyjściem na zewnątrz z drugiego piętra, na którym znajdują się głównie prywatne biura i elastyczny pokój, w którym nasza rozwijająca się spółdzielnia może się rozwijać (odpukać!). Tarasy wschodni i zachodni zostaną pokryte uprawianą ziemią i obsadzone rozchodnikami, które utworzą żywy dach, który powinien trwać przez czas nieokreślony i pomagać w utrzymaniu chłodu w naszym budynku w miesiącach letnich, przekształcając część energii słonecznej w energię życiową zamiast ciepła, a także wygenerować trochę energii. na początek chłodzenie wyparne. Na szczycie budynku zobaczysz pełnowymiarowy monitor (rodzaj superdome), który dołączyliśmy do oświetlenia i wentylacji. Okna wzdłuż tej kalenicy zapewnią strumień światła na środek drugiego piętra, naturalnie oświetlając przyćmioną północną stronę budynku. Otwierając je w letni upał stworzymy mocny efekt komina lub komina, przez który ciepłe powietrze z budynku będzie unosić się do monitora i wychodzić przez okno. Bardzo wydajne okna, pobiera stosunkowo chłodniejsze powietrze z parteru, aby je zastąpić. Kiedy dni będą wystarczająco ciepłe, aby wyeliminować efekt komina, będziemy monitorować kilka wentylatorów wyciągowych w całym budynku, aby wypełnić lukę.

Ze względu na nasze zaangażowanie w wygodne życie na lądzie, chociaż aklimatyzujemy nasze nasiona, nie zaaklimatyzujemy naszych ludzi i nigdy ich nie aklimatyzowaliśmy. Wentylacja, zacienienie oraz terminowe otwieranie i zamykanie Okna Dzięki niemu nasze pomieszczenia będą komfortowe w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.

Wszystko będzie zlokalizowane na pierwszym piętrze nowego biura.

Tutaj możesz zobaczyć plan pierwszego piętra budynku, który uwzględnia kilka elementów, o których wspomniałem wcześniej. Tutaj widać, że ściana południowa (na dole rysunku) jest pełna okien, natomiast przeciwległa ściana północna jest bardzo słabo przepruta. Dzięki temu światło (i ciepło w zimie) przedostaje się na południe, gdzie jest go dużo, ale jednocześnie zapewnia najlepszą izolację chłodnej, ciemnej ściany północnej. Zauważysz także, że pokoje skupione wokół północnej ściany to zazwyczaj obszary, w których nie mieszkają ludzie, jak maszynownia czy łazienka, chociaż mamy 2 pokoje. duże łazienkilub chcemy, żeby było chłodno i ciemno, jak pomieszczenie skupu, w którym znajdują się wszystkie paczki nasion. Zasady dobrego przechowywania nasion to utrzymywanie ich w chłodzie, suchości i ciemności; ponieważ chcą zacząć rosnąć w cieple, wilgoci i świetle. Umieszczenie pomieszczenia zbiorczego w kierunku północnym pomaga utrzymać w pomieszczeniu chłód i przyciemnienie. Aby to wesprzeć, zaizolujemy ściany pomieszczenia (w tym ścianę z bel słomy wzdłuż całej północnej ściany zewnętrznej) i owiniemy wokół niej dobrą paroizolację, aby zapobiec przedostawaniu się wilgoci z Wirginii. Środki te powinny zminimalizować ilość potrzebną do uruchomienia klimatyzatora i osuszacza, aby utrzymać pomieszczenie w doskonałym stanie.

Pokoje południowe są bardziej oczywiste. Sala wielofunkcyjna to nasza duża otwarta przestrzeń, którą mamy nadzieję wykorzystać na wiele sposobów. Musimy zapewnić odpowiednią przestrzeń do pracy w pracowitym sezonie zimowym, zapewnić przestrzeń do regularnych spotkań i mieć nadzieję, że od czasu do czasu będziemy organizować publiczne warsztaty na temat uprawy nasion, oszczędzania nasion, gotowania z pamiątkami i organicznego ogrodnictwa. Czyste biuro, zwane także cichym biurem, oddziela pracowników obsługujących komputery i telefony od kurzu i głośnej muzyki tworzonej przez przeprowadzków i pakowaczy zajmujących brudne biuro (także hałaśliwe biuro).

Dwa detale, które są nieco trudniejsze do wykrycia, to kocioł opalany drewnem i toaleta kompostująca. Ponieważ ogrzewamy wszystkie nasze budynki, będziemy ogrzewać ten budynek poprzez spalanie drewna zebranego z naszej własnej ziemi lub zakupionego lokalnie w kotle o bardzo wysokiej wydajności. Drewno jest doskonałym paliwem grzewczym, zwłaszcza na terenach wiejskich, ponieważ występuje w dużych ilościach, jest naturalnie odnawialne i neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla. Używając wysokowydajnego kotła zgazowującego i sprytnie zaprojektowanego systemu grzewczego (mialiśmy dużą pomoc od Galena Staengla, lokalnego inżyniera mechanika zajmującego się ekologią), można rozpalić ogień w miarę czysto i wydobyć najwięcej energii z tego wciąż cennego zasobu. . Budynek obejmuje również małą piwnicę, w której będzie znajdować się sklepiona toaleta kompostowa zbudowana przez pierwszego prawnego właściciela Wirginii oraz zbiornik dozujący dla naszego systemu szarej wody zaprojektowany przez Johna Hansona z Nutricycle Systems. Toalety kompostujące to świetny system gospodarowania odpadami pod względem ekologicznym i ekonomicznym, a ponieważ jesteśmy w stanie łatwo to osiągnąć, grzechem byłoby nie uwzględnienie takiego systemu.

W ten sposób kończy się wstępne zwiedzanie nowego biura nasion. Mamy nadzieję, że w nadchodzących tygodniach opublikujemy jeszcze kilka postów, w których będziemy informować Państwa o aktualnym stanie budowy. Czekać na dalsze informacje!

Categorized in: